Bolkan Kağıt Kırtasiye

HAKKIMIZDA

Sektörde faaliyete geçtiği ilk günden bu yana 'sürdürülebilir istikrar' ı temel ilke olarak benimsemiştir. 30 yılı aşan ticaret hayatının İlk yıllarında Cebeci de, sonra da İvedik Organize Sanayi Bölgesi Matbaacılar Sitesi’nde ve son olarak da İstanbul yolu Saray Sanayi Bölgesinde kendine ait fabrika binasında iş hayatına devam eden Firmamız, kendi konseptinde Ankara’nın yaşayan en eski kağıt karton firmasıdır.

Kurulduğu ilk yıllarda ağırlıkla yerli ürünlerin pazarlamasını yapan Bolkan Kağıt’ın ürün portföyünü, son yıllarda genellikle İthal Kağıt ve Karton türleri oluşturmaktadır. Dünya piyasalarından temin ettiğimiz uygun fiyatlı ürünleri müşterilerimizin hizmetine sunarak, onlara rekabet avantajı sağlamaya çalışmaktayız.

Uzun yıllardan beri MOPAK yetkili satıcısı olarak faaliyet göstermemizin yanı sıra VEGE, KARTONSAN ve KOMBASSAN Fabrikalarının ürünlerini de pazarlamaktayız.

Misyon

Yurt çapında üretici ve baskı sektörü arasında bir köprü oluşturabilmek. Dönemsel olarak üretimde olmayan ürünleri stoklarında bulundurmak suretiyle müşterilerinin kağıt karton ihtiyacını karşılamak. Tedarikçiler ve müşterilerimiz arasında Finansal destek hattı oluşturmak suretiyle üretim hattındaki problemlerin çözümüne katkı sağlamak.

Vizyon

Sürdürülebilir İstikrar Düzenli ve Güvenilir hizmet İş ahlakı Dürüst ticaret Müşteriye faydalı olabilmek

Dağıtım

Kapalı ve açık kasalı kendi araçlarımızla Ankara içinde adrese teslim çalışmaktayız. Ankara dışı siparişleri ise Ambar ve kargo marifetiyle ulaştırmaktayız.